Recenze

Kromě recenzí, které zasílají naši hosté přímo na hotel, se můžete podívat také na celou řadu hodnocení na nezávislých serverech : TripAdvisor, Recenze na Booking.com,  Recenze na Hotel.cz,  Recenze na Tixik.cz

Před více jak 15 lety se nám ze 150let starého zanedbaného, opuštěného domu podařilo vybudovat objekt, který je možno označit za chloubu města. Hostili jsme zde prezidenta republiky, předcedu vlády, velvyslance, herce, zpěváky, umělce mnoho dalších a bude nám ctí, pokud nám dáte šanci postarat se i o Vás.

Hotel Jičín ***+ Superior najdete v historickém centru města Jičína. Hotel sousedí s unikátním náměstím, pěší zónou a má výhled na Valdickou bránu. Za 3 minuty chůze jste v lipové aleji, která tvoří přirozený koridor, spojující město s krajinou, komponovanou geniálními italskými barokními architekty pro arcivévodu Albrechta z Valdštejna. Ten chtěl z Jičína v 17. století vytvořit metropoli své Terra Felix – Šťastné země nedotčené hrůzami třicetileté války.

Historie se zastavila v Jičíně mnohokrát a zanechala po sobě četné památky. Historická atmosféra hotelu a restaurace je zde v symbióze s uživatelským komfortem a návštěvníci mají k dispozici veškeré vymoženosti patřící k modernímu vybavení hotelu.

Ubytování Hotel Jičín***+Superior

Nabízíme komfortní a pohodlné ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích a čtyřech apartmánech s koupelnou, minibarem, TV a WiFi připojením k internetu. Samozřejmostí je vlastní parkoviště a volný vstup do místního aquacentra ve sportovním areálu.

Další možností ubytování je využití depandantových částí. Nabízíme také ubytování v Hotelu Rieger (250m od budovy Hotelu Jičín) a nebo ubytování v Pensionu Jičín, který se nachází na nábřeží řeky Cidliny (950m od budovy Hotelu Jičín)

Restaurace U Dělové koule 1866

Legendární rodinná restaurace, která je součástí Hotelu Jičín, nabízí regionální a české speciality a pokrmy mezinárodní převážně středoevropské kuchyně. Za 15let existence restaurace jsme měli to štěstí, že jsme mohli pohostit více jak milion hostů , kteří naši práci oceňují recenzemi viz Tripadvisor, Maurerův Grand restaurant, Restu, Google, ale hlavní ocenění, že se k nám hosté stále vracejí. Restaurace U Dělové Koule 1866 se pravidelně umístńuje mezi nejlepší restaurace v Královohradeckém kraji, regionu Český ráj a v roce 2016 dokonce mezi 10v rámci celé České republiky. Dobový interiér naší restaurace připomíná události roku 1866, kdy 29.června na svátek Petra a Pavla došlo k významné bitvě u Jičína, která předznamenala výsledek Prusko-Rakouské války a celé střední Evropy. Více informací a jídelní lístek najdete zde.

Videoukázka – Hotel Jičín